aspava, ASPAVA, Kızılay Mithatpaşa Şimşek Aspava, Şimşek Aspava Mithatpaşa, ,meshur restoranlar, ankaranın en meşhur aspavası, ankaranın en meşhur restoranı, ankaranın en meşhur lokantası,  en iyi aspava, en iyi restoran, ankaranın en iyi restoranı, kızılayda yemek yenilecek yerler, sınırsız ikram, orjinal aspava, gerçek aspava,Aspava, Kızılay Aspava, Yemek Sipariş, Karışık Kebap, SSK Dürüm, Döner Çeşitleri, Kebap Çeşitleri, Pide Çeşitleri, Tavuk Çeşitleri, Çorba Çeşitleri, Tatlı Çeşitleri, İkramlıklar, Aspava İkramlık

Uzaklarda Arama
Şimşek Aspava Mithatpaşa'da!


Şimşek Aspava Mithatpaşa, Ankaralıların en çok tercih ettiği restoranlardan bir tanesi. Her Ankaralı ve Ankara’ya yolu düşmüş herkes birgün ASPAVA restoranında oturmuştur. Kebabı, et dürümü, pidesi ile burada yemek yiyenlerin sık sık ziyaret ettiği bir yer haline gelir.

Aspava’da masaya oturduğunuzda garsonlar domates soslu patates kızartması, bol salata, çiğ köfte, közde mantar, cacık gibi ikramlar ile masayı doldurur. Yemekten sonra ise çay iramı ve dondurmalı irmik helvası olmazsa olmazıdır. Hatta yemeden kalkarsanız bozulurlar.

Aspavalar ikramları ile meşhur olsa da burayı ziyaret eden herkesin en çok tercih ettiği yemek SSK (soğanlı, soslu, kaşarlı)’dır. Aspava restoranlarında Adana kebap, beyti gibi diğer seçeneklerde vardır.

Şimşek Aspava Mithatpaşa sizleri Aspava lezzetleri ile buluşmaktan keyif alacaktır. Kalabalık grupların en çok tercih ettiği Şimşek Aspava Mithatpaşa aynı zamanda ‘Ünlülerin Dürüm Dönercisi’ olarak da bilinir. Birçok ünlü isimde Aspava’yı ziyaret edip bu eşsiz lezzeti tatmıştır.